מבחני תרגול לפי נושא

בלוג המערכת של לשונימי

בלוג המערכת של 'לשונימי': עדכונים חשובים על חידושים ושדרוגים באתר, הודעות מיוצרי האתר, וכל מה שלא קשור לחומר הלימודי לבגרות!

לקראת "מועד הקורונה" הקרוב בבגרות בלשון שהותאם ע"י משרד החינוך במיוחד לתקופה זו, אנחנו שמחים לעלות לאתר אוסף של תרגולים ארוכים ומותאמים במיוחד למועד זה - לחצו כאן לכל התרגולים לבגרות הקורונה.

מערכת החינוך עוברת למצב של למידה מהבית בתקופה זו, ואנחנו ערוכים לתת לכם את כל הפתרונות ללמידה מרחוק של מקצוע הלשון לכיתות הגבוהות.

אנחנו רואים בימים האחרונים עלייה גדולה בתנועה לאתר, שכוללת הרבה מבקרים שזו הפעם הראשונה שלהם ב"לשונימי" - ולכן נפרט במאמר זה את כל הפתרונות שתוכלו למצוא באתר ללמידה מרחוק ונפנה אליהם באופן מסודר.

משתמשי לשונימי היקרים, כמות המבקרים באתר לפני הבגרות האחרונה הפתיעה אותנו מאד, והייתה מעל ומעבר למצופה.

מאז הקמת האתר מס' המבקרים גדל ביותר מ-100% משנה לשנה, אבל את מה שקרה לפני הבגרות האחרונה, לא הצלחנו לצפות.

אנחנו נדהמים וגאים - בימים האחרונים חצינו את רף מיליון התרגולים באתר! 

כשהקמנו את לשונימי לא דמיינו בכלל את היום הזה, ואת המספר המטורף הזה.

תוספת חדשה וחשובה בלשונימי: פתרונות מלאים של בגרויות בלשון משנים קודמות (כולל השאלון המקורי).

הורידו את הפתרון המלא של נימי לבגרויות משנים קודמות - ראו את השאלות מהבחינות והתשובות הנכונות, והתכוננו למבחן הקרוב.

אנחנו שמחים להביא לעולם עוד אתר שיעזור לכם להתכונן ולעבור בהצלחה את הבגרות!

"אנסינימי - הכנה למבחן באנגלית" - אתר חדש באותו פורמט שאליו התרגלתם ב"לשונימי" - המוקדש לבגרות באנגלית ולמבחני אנגלית נוספים (מבחן אמי"ר וחלק האנגלית במבחן הפסיכומטרי).

צפו בפיתרון המלא של נימי לבחינת הבגרות בלשון "עולם חדש" (70%) מחודש יוני 2018 (הבגרות של קיץ 2018).

בקובץ המצורף תמצאו את התשובות הנכונות לכל השאלות מבחינת הבגרות.

אנחנו שמחים לציין רגע משמעותי בחייו הקצרים של האתר: בימים האחרונים מספר התרגולים שבוצעו באתר עבר את קו ה-100,000 (!), ואנו רואים בכך ציון דרך משמעותי וביטוי להבעת אמון ושביעות רצון מצד משתמשי לשונימי. ומה הם עשרת התרגולים הפופולריים ביותר באתר?

אנחנו שמחים לפתוח עבור כלל המבקרים/ות באתר את האפשרות לפרסם שאלות חופשיות באזור השאלות והתשובות שבאתר, אפשרות שהייתה זמינה עד עכשיו רק למבקרים בעלי חשבון רשום באתר.

שדרוג משמעותי בלשונימי: אזור חדש עם שיעורי וידאו לקראת הבגרות בלשון - מעל 80 שיעורים בנושאים שונים מתוך ערוץ היוטיוב של לשונימי.

אנחנו שמחים לאפשר למבקרים באתר לא רק לתרגל את הידע שלהם לקראת הבגרות, אלא גם ללמוד את החומר עצמו - בקשה שחזרה על עצמה הרבה פעמים בפידבק שקיבלנו מהגולשים.

שלום לכל הגולשים והגולשות וברוכים הבאים אל "לשונימי", אתר ההכנה הטוב ביותר לבגרות בלשון.

אחרי שנה ראשונה של הרצה, ניסיונות ועשרות אלפי גולשים - אנחנו פותחים את השנה השנייה לפעילות האתר עם הרבה מאד שדרוגים צפויים, הרבה מאד שיפורים לתוכן הקיים באתר, ובאופן כללי אתר טוב יותר, שיעזור לכם להתכונן לבגרות בצורה פשוטה, כיפית ואיכותית יותר.